REPORT: TJ Sokol Lipí/TJ Sokol Dubné vs Větřní

TJ Sokol Lipí/TJ Sokol Dubné vs Větřní – soutěž OP mladší žáci sk. B

Odehráno 31.8.2020 od 17:00 hod. na hřišti TJ Sokol Lipí

Hrací doba 2 x 30 min.

Diváků 50

Střelci domácí: J. Bartuška, 2x T. Hála, B. Kamlach

Střelci hosté: 2x J. Sukdolák, K. Pinc

Sestava domácí: D. Jedlička (B), M. Mišek, R. Reisner, D. Pouzarová, V. Růzha (K), J. Růzha, T. Hála, B. Kamlach, J. Bartuška, M. Kocich, M. Krejčí, P. Vobr, B. Marhoun, O. Veřtát

Sestava hosté: M. Poslední (B), K. Pinc, M. Peroutka (K), F. Kotlár, M. Kotlár, J. Sukdolák, P. Fencl, M. Steinocher, F. Krák, N. Hronková, P. Svobodová

Nová sezona a nová kategorie ve společenství

Novou sezonu 2020/2021 jsme s nově přihlášenou kategorií mladších žáků ve společenství s TJ Sokol Dubné zahájili mistrovským zápasem proti týmu Větřní.

Byla to naše první zkušenost s větším rozměrem hřiště (50x42m) a s pravidlem hry s počtem hráčů 7+1.

První poločas jsme prohráli v poměru 1:3, kdy jsme šli poměrně rychle do vedení gólem Honzy Bartušky. Soupeř rychlými brejkovými situacemi otočil zápas a stanovil konečné skóre prvního pločasu.

V druhé půli jsme hru vyrovnali jak v poli, tak i kombinačně a postupně se prosadil 2x Tom Hála a na závěr Broňa Kamlach. Do hry se postupně dostali všichni nominovaní hráči.

Na hřišti byl ukázněný a týmový výkon s velkým nasazením všech hráčů, a již byly k vidění hezké kombinace.