SK Slavie B vs TJ Sokol Lipí – soutěž OS mladší žáci B sk. D

Odehráno 22.9.2020 od 16:30 hod. na hřišti SK Slavie ČB

Hrací doba 2 x 25 min.

Diváků 25

Střelci domácí:

Střelci hosté:

Sestava domácí: O. Kužel (B)(K), L. Laszák, D. Bednář, V. Knetl, T. Trník, I. Staněk, L. Stehlík, M. Velebil, J. Pavlíček, D. Dostál, J. Otípka, A. Ondra, D. Štěrba, D. Matucha, M. Janeček, T. Kraus

Sestava hosté: T. Pachol (DJ)(B), D. Pouzarová, V. Růzha (K), M. Nota, J. Pouzar, J. Matoušek, Š. Mišek, M. Režný, T. Steinhäuslová, T. Drnek

Výhra u tradičního Budějovického týmu

Vysoká výhra se zrodila již v prvním poločase, kdy jsme sice poměrně rychle a snadno dvakrát inkasovali, a jak jsme obdrželi, tak jsme i vrátili. Poté se sice na malou chvilku v 16 minutě soupeř ujal vedení 3:2, ale i na toto jsme záhy odpověděli vyrovnávací brankou.

Od té chvíle jsme se již vyvarovali větším chybám a veškeré náznaky útoku jsme přerušovali rychlým přístupem k hráčům. Poločas skončil v poměru 3:6 a konečný výsledek velmi přesvědčivě 3:12.

Děkuji hráčům za odvedený výkon.

Příští zápas odehrajeme doma ve středu 30.9.2020 od 17:00 hod. s TJ Sokol Žabovřesky.