REPORT: FC Velešín vs TJ Sokol Lipí/TJ Sokol Dubné

FC Velešín vs TJ Sokol Lipí/TJ Sokol Dubné – soutěž OP mladší žáci sk. B

Odehráno 11.9.2020 od 17:00 hod. na hřišti FC Velešín

Hrací doba 2 x 30 min.

Diváků 55

Střelci domácí: 3x T. Klícha, 4x T. Brožka, L. Čada, P. Škorvánek

Střelci hosté: T. Hála, O. Veřtát

Sestava domácí: L. Kalivoda (B), T. Klícha, R. Lach, L. Čada, T. Brožka (K), J. Sládek, P. Heller, M. Daniel, M. Víta, J. Had, J. Faust, D. Mráz, P. Škorvánek, Š, Řezáčová

Sestava hosté: D. Jedlička (B), M. Mišek, R. Reisner, D. Pouzarová, V. Růzha, J. Růzha, T. Hála (K), B. Kamlach, M. Nota, O. Pachol, P. Vobr, O. Veřtát, M. Krejčí

Budíček jménem Velešín

Tým Velešína byl pro nás velkou neznámou. Přijeli jsme s první výhrou za zády z prvního kola a s velmi vydařenou přípravou.

V prvním poločase byl výkon vyrovnaný, i když tomu výsledek nenapovídal (1:4). Vytvořili jsme si mnoho gólových příležitostí, které bohužel nebyly proměněny.

V druhém poločase jsme se již sesypali. Vytvářeli jsme soupeři vlastními chybami mnoho příležitostí ke skórování.

Nedostupovali jsme, nechávali jsme soupeři mnoho prostoru na zpracování, rozehrávku a i k zakončení.

Tento zápas je velkým ponaučením.

Na závěr musím konstatovat, že mne potěšil výkon Martina Noty (r. 2010), který dostal první šanci si zahrát za mladší žáky.