Pozvánka na turnaj - II. ročník "O pohár starosty obce Lipí"

04.10.2021 15:21

TJ  Sokol Lipí  -  pořádá  II.  ročník turnaje ve stolním tenise  “ O pohár starosty obce Lipí“.

Termín a místo konání: neděle 31. října 2021 od 15.00 hodin v kulturním sále Lipí.

Nejedná se o otevřený turnaj, je určen především začínající mládeži a amatérským hráčům Lipí a blízkého okolí.

Podmínka účasti:  Hraje se podle pravidel stolního tenisu na 5 stolech s plastovými míčky

Joola Prime***. Vstup na turnaj ve sportovní obuvi se světlou podrážkou!!! Startující budou zařazeni do věkových kategorií -  žáci, ženy a dospělí. Žákovská kategorie začne nejpozději v 15.15 hodin, dospělí se dostaví na turnaj v 16.30 hodin. Pořadatel si vyhrazuje právo při větším počtu účastníků sehrát zápasy jen na dva vítězné sety. Celkový vítěz turnaje obdrží putovní pohár, umístění na 1. třech místech medaili či pohár, ostatní drobné ceny.  Doporučuji  přihlásit se telefonicky  nejpozději do 30.10. 2021  do 20.00 hodin na hlavního pořadatele turnaje a  organizačního pracovníka oddílu stolního tenisu -  Radek Húska  tel. 608956365  e-mail: rhuska@volny.cz.

Vzhledem k trvajícímu nebezpečí nákazy Covid-19 má právo pořadatel od účastníků turnaje požadovat případná potvrzení o ukončeném očkování, či prodělání nemoci v posledních 180 dnech, nebo platným PCR testem(starým maximálně 7 dní) či testem antigenním(starým maximálně 72 hodin ). Děkuji za pochopení , toto opatření je nutné pro zdárný průběh akce.