Kamenný Újezd odjíždí se třemi body

03.05.2019 09:17

Stav zápasu: 2:13

První květnový den zavítal do Lipí tým mladší přípravky z Kamenného Újezdu. Měli jsme místnímu Sokolu co oplácet, vždyť jsme jim na podzim podlehli 1:13. Zápas začal velikou snahou lipských fotbalistů, nicméně soupeř nás potrestal pěkně provedenými brejkovými situacemi. I přes velkou snahu lipských nadějí se poločasové skóre zastavilo na 2:6. Do druhé půle vstoupil lépe soupeř z Kamenného Újezdu a několika rychlými góly utnul naděje domácích na slušný výsledek. Ve druhém poločase se i přes několik šancí našim skórovat nepodařilo, zápas jsme prohráli 2:13. Dvěma úspěšným střelci TJ Sokolu Lipí byli Jáchym Daňhelka a Daniela Pouzarová.

V paralelně hraném utkání záloh mladších přípravek Lipí a Kameňáku se lipčáci rozkoukali, co se děje, až když prohrávali o dva góly během dvou minut. Nicméně od té doby zlepšili obranu a vyráželi do rychlých protiútoků, které se jim dařilo i gólově proměňovat. Do poločasu se nám podařilo skóre otočit na 4:2. Ve druhém poločase se obrázek hry nezměnil, naši výborně bránili a dokázali dva góly ještě přidat. Výsledné skóre se zastavilo na 6:4 pro domácí. Dva góly za přípravkové zálohy Sokolu Lipí vstřelili Hynek Steinhausel a Tomáš Drnek, po jednom přidali Sára Fedorová a Vojta Matějček.

Další zápas hrajeme ve čtvrtek 9.5. od 17:00 s FMA C.